100RY 001: O mnie, o podcaście i podcastowaniu

Subskrybuj: iTunesAndroid | StitcherRSS | Download (34:35 — 43,1 MB)

No i marzenia stały się rzeczywistością. Nagrałem podcast! 🙂

Zapraszam serdecznie do posłuchania mojego debiutu. Mimo kłopotów technicznych udało mi się zdążyć opublikować podcast przed północą, jeszcze 17 lutego, tak jak zaplanowałem. Rzutem za 3, tak jak zdarzało się to Jordanowi. 😉

Być może ta audycja to nie jest jeszcze Jordan wśród podcastów, ale zamierzam nad nim pracować, żeby było coraz lepiej. Jordan też nie grał od razu na mistrzowskim poziomie. Latanie przyszło mu dopiero z czasem i potem wylanym na treningach.

Spis treści odcinka 001:

  1. Powitanie w 100rypodcaście 😉
  2. O mnie
  3. Krótko o planie na odcinki.
  4. O tym dlaczego podcasting?

Social media

W podcaście obiecałem linki do moich kanałów społecznościowych. Zachęcam do pozostawania ze mną w kontakcie:

  1. Facebook ☞  https://www.facebook.com/100rypl
  2. Twitter ☞  https://twitter.com/100rypl
  3. Instagram ☞  https://www.instagram.com/100rypl
  4. Snapchat ☞ https://www.snapchat.com/add/pl100ry

Subskrybowanie

Podcast jest już dostępny w iTunes i można go subskrybować na urządzenia z Androidem. Można go także słuchać bezpośrednio w SoundCloud, na Stitcherze, a także na YouTube (tam możesz dodawać podcast do playlist, zaznaczać, że chcesz przesłuchać później, czy wysłać link znajomym).

Choć chcę umożliwić użytkownikom YouTube dotarcie do mojego podcastu, to rekomenduję subskrybowanie i słuchanie audycji w aplikacjach do podcastów. Jest to o wiele wygodniejsze.

Komentarze

Zachęcam do komentowania wpisu i zamieszczania uwag na temat tego odcinka podcastu. Wszystkie komentarze są bardzo mile widziane, szczególnie te konstruktywne: co można poprawić, co Wam się podoba, a co nie, czy w ogóle podoba Wam się taka forma przekazywania wartościowych treści i utrzymywania kontaktu z Wami.

Newsletter

Najlepszą formą pozostawania ze mną w stałym kontakcie jest zapisanie się do 100rylettera, czyli newslettera, który staram się pisać jak do przyjaciela, od serca do serca. Odbiorcy newslettera są przeze mnie traktowani na specjalnych warunkach i mogą liczyć na szczególne względy.

Zapisz się:

[FM_form id=”1″]