100RY 001: O mnie, o podcaście i podcastowaniu

Subskrybuj: iTunesAndroid | StitcherRSS | Download (34:35 — 43,1 MB)

No i marzenia stały się rzeczywistością. Nagrałem podcast! 🙂

Zapraszam serdecznie do posłuchania mojego debiutu. Mimo kłopotów technicznych udało mi się zdążyć opublikować podcast przed północą, jeszcze 17 lutego, tak jak zaplanowałem. Rzutem za 3, tak jak zdarzało się to Jordanowi. 😉

Być może ta audycja to nie jest jeszcze Jordan wśród podcastów, ale zamierzam nad nim pracować, żeby było coraz lepiej. Jordan też nie grał od razu na mistrzowskim poziomie. Latanie przyszło mu dopiero z czasem i potem wylanym na treningach.

Spis treści odcinka 001:

 1. Powitanie w 100rypodcaście 😉
 2. O mnie
 3. Krótko o planie na odcinki.
 4. O tym dlaczego podcasting?

Social media

W podcaście obiecałem linki do moich kanałów społecznościowych. Zachęcam do pozostawania ze mną w kontakcie:

 1. Facebook ☞  https://www.facebook.com/100rypl
 2. Twitter ☞  https://twitter.com/100rypl
 3. Instagram ☞  https://www.instagram.com/100rypl
 4. Snapchat ☞ https://www.snapchat.com/add/pl100ry

Subskrybowanie

Podcast jest już dostępny w iTunes i można go subskrybować na urządzenia z Androidem. Można go także słuchać bezpośrednio w SoundCloud, na Stitcherze, a także na YouTube (tam możesz dodawać podcast do playlist, zaznaczać, że chcesz przesłuchać później, czy wysłać link znajomym).

Choć chcę umożliwić użytkownikom YouTube dotarcie do mojego podcastu, to rekomenduję subskrybowanie i słuchanie audycji w aplikacjach do podcastów. Jest to o wiele wygodniejsze.

Komentarze

Zachęcam do komentowania wpisu i zamieszczania uwag na temat tego odcinka podcastu. Wszystkie komentarze są bardzo mile widziane, szczególnie te konstruktywne: co można poprawić, co Wam się podoba, a co nie, czy w ogóle podoba Wam się taka forma przekazywania wartościowych treści i utrzymywania kontaktu z Wami.

Newsletter

Najlepszą formą pozostawania ze mną w stałym kontakcie jest zapisanie się do 100rylettera, czyli newslettera, który staram się pisać jak do przyjaciela, od serca do serca. Odbiorcy newslettera są przeze mnie traktowani na specjalnych warunkach i mogą liczyć na szczególne względy.

Zapisz się:

[FM_form id=”1″]

O Autorze

CEO (Chief Enthusiasm Officer) 100RY. Strateg marketingowy, ekspert storytellingu biznesowego, podcaster, bloger. Pomagam budować marki. Storytelling to moja bajka. Zajmuję się doradztwem marketingowym i projektowaniem strategii komunikacji dla marek osobistych i biznesowych.

Podobne Posty

 • Jerzy Bąk

  Bardzo dobre wrażenie z Twojego pierwszego podcastu. Tembr głosu, sposób budowania zdań – to wszystko sprzyja dobremu odbiorowi treści. To są Twoje osobiste cechy, wielkie atuty. Popieram w pełni podcastowanie. W sytuacji, gdy większość przekazuje swoje przekazy drogą pisemną lub wideo, ta forma jest czymś więcej niż tekst do czytania, nie tak wymagająca jak wideo (ale wystarczająca), podcast rzeczywiście wydaje się być tą właściwą formą.
  Forma audio daje dużo dla ludzi na co dzień zajętych. Sam uczę się języka hiszpańskiego z płyty w moim samochodowym odtwarzaczu. Efekty doskonałe.
  Poza tym otworzyłeś mi oczy na kilka tematów, które od teraz będą w centrum mojej uwagi. Więcej o takich nowinkach. Ludzie nie zawsze wiedzą o tym.

  • Wow, dzięki za świetną informację zwrotną. Miło mi, że podsunąłem jakieś nowe wątki. 😉 Cieszę się, że mogę trafić z podcastem właśnie do grupy, która ma zwykle mało czasu wolnego. To duża satysfakcja, że można komuś w ten sposób pomóc. Mam nadzieję i szczerze w to wierzę, że mój podcast będzie dla kogoś pomocny i będzie towarzyszył komuś na jego ścieżce biznesowej. Tego bym bardzo chciał, bo nic mnie tak nie cieszy jak świadomość, że wniosłem jakąś wartość do czyjegoś życia. Jeszcze raz dzięki i miłego słuchania kolejnych odcinków!

 • Adam, gratulacje. Ciekawy i merytoryczny podcast.
  Sama także nagrywam podcasty z własnego bloga oraz z blogów autorów współpracujących ze mną od sierpnia 2014 roku, publikuję je w autorskiej aplikacji Audioblog. Praca z mikrofonem jest wymagająca, ale sprawia dużo satysfakcji, a podcasty to idealny nośnik informacji i wiedzy w tak wielu mobilnych sytuacjach! Zapraszam i zachęcam do współpracy:))) Na pierwszym spotkaniu z zakresu story telling, uczestniczyłam w USA w 2000 roku. Cieszę się, że ta forma zaczyna także być także popularna i u nas, nad Wisłą. Życzę sukcesów, energii do pracy i…do usłyszenia:)

  • Dzięki za komentarz. Życzę sukcesów w rozwoju Audiobloga! 😉

 • Ja też od jakiegoś czasu myślę o Podcaście, ale jakoś tak mi nie po drodze 🙂
  z Youtubem zresztą to samo 🙂
  Powodzenia w realizacji planów

  • Agnieszka, wszystko zależy od tego, czy masz silne „dlaczego”. Jeśli powody do robienia czegoś są mocne i wystarczająco dla Ciebie istotne, to nic Cię nie powstrzyma przed zrobieniem tego. 😉

   • Wydaje mi się, że mam jasny cel, ale wolałabym opracować sobie określoną strategię, żeby było mi łatwiej i żeby treści się nie dublowały, dlatego wciąż stoję w miejscu. Chyba podchodzę do tego ze złej strony.

    • Strategia, albo mówiąc w uproszczeniu określony pomysł na coś, jest bardzo ważna, ale jeśli Cię to paraliżuje, to może się okazać, że lepiej jest po prostu zacząć działać, a pomysł na strategię może przyjść z czasem, jak już uda się coś zrobić. 😉 Pewnie czujesz, co będzie dla Ciebie jest lepsze.

     • Dzięki za inspirację 🙂

     • Do usług 🙂 Zapraszam do słuchania podcastu. 😉 Być może jeszcze coś Cię zainspiruje!

 • Wspaniale, kiedy marzenia się spełniają, moje gratulacje!

  • Dzięki 😉 Zapraszam do słuchania. Dla mnie osobiście nie ma nic bardziej inspirującego, niż przykład kogoś, kto zrobił coś o czym marzył i na czym mu bardzo zależało. Wszyscy możemy w taki sposób żyć. 😉

  • Dziękuję. 😉 Marzeniom trzeba pomóc się spełnić. A najlepiej to zrobić, zabierając się do roboty! 🙂

 • Witamy w rodzinie podcasterów 🙂 Zapowiada się ciekawie, fajnie się słucha 🙂 Powodzenia!

 • Nie mogę odnaleźć podkastu na player fm – czy tylko ja tak mam? 🙁

  • Aga, spróbuj skorzystać z linku do subskrypcji, który podałem na górze strony. Ja akurat nie korzystam z Androida, więc nie mogę teraz na gorąco zweryfikować. Daj znać, czy się udało!

   • Link nie pomógł, ale udało mi się to obejść. Wyszukałam Twój podcast na Podcast Addict, skopiowałam url rss i wkleiłam do Player fm – gra i buczy 😉

    • Na górze strony jest podany RSS. Wystarczy wpisać go w wyszukiwarce w Player.FM. Program po nazwie nie znajduje (jeszcze) podcastu, ale jak podasz skopiowany z tej strony RSS, to działa. Adres dla Player.FM jest następujący: http://player.fm/series/100ry

     • To pewnie byłoby znacznie szybsze, ale ja na telefonie chciałam tylko szybko otworzyć aplikację, zapisać podcast i dalej surfować na kompie. W każdym razie możemy zapewnić Adama, że takim, czy innym sposobem – da się 😉

     • Cieszę się, że jest już wszystko ok 🙂 Mogę spokojnie zasypiać 😉

     • Krystian, dzięki za pomoc 🙂

 • Super podcast. Sam mam go w planach. Będę słuchał i czekał na nowe odcinki. Pozdrawiam. 🙂

  • Dzięki za przesłuchanie. 🙂 Cieszę się, że się podoba i zapraszam oczywiście częściej! Gdyby pojawiły się jakieś pytania – śmiało!

 • Danuta N.

  Gratuluję sukcesu! Świetna robota 🙂